Hizmetler

Dijital ekibimiz ve altyapımız ile sunduğumuz hizmetler.

Kurumsal Web Site
Web siteniz, şirketinizin bir sunumudur. Kurumsal kimliğinizi dijital dünyada profesyonel bir şekilde temsil etmeyi hedefliyoruz.
Devamı
Mobil Uygulama
Mobil uygulama projeleriniz için android ve ios cihazlarda yüksek performanslı ve akıcı mobil uygulamalar geliştiriyoruz.
Devamı
Yazılım Entegrasyonu
İşiniz için birden fazla yazılım kullanmanız gerekiyor olabilir. Ancak işiniz bir bütündür. İhtiyacınıza özel entegrasyon yazılımları geliştiriyoruz.
Devamı
Grafik Tasarım
Ürün paketlemesi, reklam ve pazarlama kampanyaları gibi birçok alanda ihtiyacınız olan tasarım öğelerini üretiyoruz.
Devamı
Kurumsal Marka Kimliği
Markanızın özelliklerini, değerlerini ve hedeflerini temsil eden, tanımlayan ve markayı benzersiz hale getiren bir tasarım sistemidir. Şirketinizi etkileyici şekilde ifade etmenin gereklerinden biridir.
Devamı
3D Animasyon
Reklam ve eğitim gibi çeşitli amaçlarınız için animasyon videolar kurguluyor ve üretiyoruz.
Devamı
Google Ads Danışmanlığı
Google Ads reklam hesaplarının kurulumu, optimizasyonu ve diğer işlevsellikleri hakkında bilgi ve deneyimlerimizden faydalanmanızı sağlıyoruz.
Devamı
Sosyal Medya Yönetimi
Şirketinizin sosyal medya hesapları için dikkat çekici fikirler bulup içeriğe dönüştürdükten sonra insanlara ulaştırıyoruz.
Devamı
Alan Adı
Sahip olmak istediğiniz web adresini tescilliyoruz ve yönetimini yapıyoruz.
Devamı
Dijital Birim
Şirketiniz bünyesindeki bir yazılım departmanı gibi, sorunlarınızı çözüyor ve süreçleri yönetiyoruz. Sizden birisi oluyoruz.
Devamı
Haritalar Hesap Kurtarma
Google Maps, Yandex Maps ve Apple Maps haritalarında kayıp olan hesaplarınızı daha önce farklı bir hesapta kaybolan bilgilerinizi tekrardan geri alarak sizlerin harita hesaplarını kurtarıyoruz.
Devamı
Seo Hizmeti
Web sitenizin internet aramalarında üst sıralara çıkmasını sağlayacak stratejiler geliştiriyoruz ve uyguluyoruz.
Devamı